تهران شهرک صنعتی پاسارگاد، خیابان صبا پلاک 22

شنبه تا چهارشنبه 17-8 و پنج شنبه تا 13

0939-4848524

021-56577916-9

200 واقعیت جالب درباره جوراب

0
(0)

200 حقیقت جالب، همه چیز درباره جوراب200 حقیقت جالب درباره جوراب

مطلبی که در زیر آمده در واقع ترجمه مقاله ای است که در وب سایت Sokisahtel Socks stories منتشر شده است. لذا اگر جایی برای شما مبهم بود به دلیل برگرداندن و ترجمه ماشینی است که از این بابت پیشاپیش عذرخواهی می نمائیم.

چند وقته به جوراب فکر ميکني؟ اجازه دهید حدس بزنم-نه اغلب ؟ شاید درک کنید که چطور پاهایتان را گرم می کنند یا چطور جوراب های ابریشم و کشمیر شما را خوشحال می کنند.

ممکن است وقتی خیس یا پاره می شوند متوجه آنها شوید ، اما این در مورد آن است. اگه بهت بگم دوستاي کوچولوي پف دارمون راه درازي رو طی کردن چي ؟ ميدونستي که اولين جوراب هاي ساخته شده توسط انسان از پوست حيوانات بوده؟ کمربند را ببندید ؛ این یک لیست طولانی از حقایق جالب است که احتمالا درباره جوراب ها نمی دانستید.

تاریخچه جوراب: اولین جوراب ها چه زمانی و کجا ساخته شدند ؟ برای ساخت اولین جوراب از کدام ماده استفاده شد؟ ساق پوش در زمان جنگ
تولید و فروش جوراب: جوراب از چه چیزی ساخته شده است ؟ زنان از چه زمانی شروع به پوشیدن جوراب شلواری و جوراب شلواری کردند ؟ چه کسی لیکرا را دعوت کرد ؟ و چه زمانی سرقت ها محبوب شدند؟
حقایق جالب درباره جوراب: شهر جوراب کجاست؟ انیشتین و شکسپیر کدام جوراب را پوشیدند؟ کلمه “جوراب” از کجا اومده؟ آمریکا چند جوراب وارد میکند؟ گران ترین جفت جوراب
نکات و ترفندهای جوراب: آداب جوراب برای مبتدیان و آیا مردان باید جوراب بپوشند؟ خوابیدن با جوراب طبیعی است ؟ جورابهایی که برای بیماران دیابتی مفید است
سرمایه جوراب جهان: بزرگترین مجموعه جوراب و بزرگترین وارد کننده جوراب. گرم کننده های پا برای چه استفاده می شوند ؟ کي اول جوراب پوشيده؟
Pantywhose: پلیس جوراب کیست؟ آیا مردان باید جوراب شلواری بپوشند؟ منکر به چه معناست؟
محبوبیت ساق پوش: نظامی و گاوچران با پوشیدن ساق پوش. آیا مردان ساق پوش می پوشند؟
جوراب شلواری و نایلون: نایلون چیست؟ جوراب فوتبال از چه چیزی ساخته شده است ؟ Rht به چه معناست ؟
جوراب های آرگیکل: آرگیل چیست و از کجا می آید ؟ کدام جوراب را برای گلف انتخاب کنیم؟
انتخاب جوراب: کدام رنگ جوراب محبوب ترین است ؟ آیا جوراب پشمی برای پیاده روی بهتر است ؟ جوراب های فشرده سازی چیست و آیا برای شما مفید هستند ؟
مراقبت از جوراب: چگونه جوراب مناسب را انتخاب کنیم ؟ کدوم جوراب ساق بلند رو بايد بخورم؟ ميتونم جوراب هديه بدم ؟
با جوراب های قدیمی یا تک نفره چه کنیم؟ صنایع دستی جوراب DIY
تاریخچه جوراب: اولین جوراب ها چه زمانی و کجا ساخته شدند ؟ برای ساخت اولین جوراب از کدام ماده استفاده شد؟ ساق پوش در زمان جنگ
1. غارنشینان جوراب می پوشیدند. کارشناسان معتقدند که ساکنان غار اولین کسانی بودند که جوراب می پوشیدند ، حتی اگر ممکن است امروز از جوراب های پشمی یا بافتنی شما قابل تشخیص نبودند. جوراب معمولی یک مرد غار پوست حیوانی بود که در اطراف پاها پیچیده شده و در مچ پا بسته شده بود. و گاهی اوقات ، آنها خز حیوانات را برای گرمای بیشتر اضافه می کنند. از طرف ديگه ، اينجوري جوراب درست ميکنن

خرید اینترنتی جوراب مردانه و زنانه تولیدی جوراب سونا

2. اولین جوراب ها حدود 1600 سال پیش ظاهر شدند. اگرچه ساکنان غار جوراب داشتند ، اما از جوراب هایی که امروز می پوشیم بسیار دور بود و ماقبل تاریخ محسوب می شود. با این حال ، اولین جوراب ها حدود 1600 سال پیش ظاهر شدند. این در قرن نوزدهم از Oxyrhynchus باستانی ، یک مستعمره یونانی در کنار نیل در مصر حفاری شد.

3. اولین جوراب ها انگشت های شکسته بودند. جوراب ها انگشت پا شکسته بودند و از پشم قرمز ساخته شده بودند. شما می توانید آنها را در زمان واقعی در موزه ویکتوریا و آلبرت در لندن ببینید.

4. رومیان باستان هم اشتباهات مد می کردند. همه ما قانون مد را می دانیم-جوراب و صندل با هم جور نمی شوند. این یک اشتباه بزرگ مد است و همه ما این را می دانیم. با این حال ، رومیان باستان این کار را نکردند. باستان شناسان ، پس از حفاری ، شواهدی پیدا کردند که رومیان جوراب های خود را با صندل می پوشیدند.

5. مصری ممکن است جوراب با صندل پوشیده باشد. رومی ها تنها کسانی نیستند که در اشتباه معروف مد مقصر هستند. به عنوان مثال ، شواهدی وجود دارد که جوراب های پشمی موجود در Oxyrhynchus ، مصر ، نیز با صندل پوشیده شده است.

6. یونانی ها جوراب ” مو ” می پوشیدند. یونانی ها جوراب هایی از موهای حیوانی و خز می پوشیدند. در قرن هشتم ، در میان یونانیان محبوب بود. و بله ، این جوراب ها داغ بودند-یونانی ها” جوراب ها را برای گرما ” خیلی جدی گرفتند.

7. جوراب ها يه زماني نماد وضعيت بودن در سال 1000 میلادی ، جوراب ها تکامل یافته بودند. تقاضا شروع به افزایش کرد ، و قیمت های آنها نیز افزایش یافت. جوراب ها به لباس های گران قیمت تبدیل شدند که قیمت جوراب های سوکیساتل در آن زمان خنده دار بود. در نتیجه ، فردی که جوراب می پوشد به عنوان فردی مرتبط با اشراف در نظر گرفته می شد.

8. شورش نایلون 1945 جوراب ها در سال 1945 باعث ایجاد شور و شوق شدند. کمبود جوراب نایلونی در ایالات متحده منجر به شورش شد. نایلون در جنگ استفاده شده بود و وقتی جنگ در سال 1945 به پایان رسید ، دوپونت اعلام کرد: “نایلون تا کریسمس.”اما همانطور که معلوم شد ، کافی نبود و شورش ها شروع شد.

9. سربازان روسی تا سال 2013 جوراب نمی پوشیدند. سربازان روسی قبل از سال 2013 ، زمانی که از آنها خواسته شد جوراب بپوشند ، پارچه های پای پورتانکی را پوشیدند. با این حال ، برخی از سربازان جوراب های فانتزی ندارند ، ادعا می کنند که پورتیانکی بهتر است زیرا سریعتر خشک می شود و راحت است.

10. رومی ها اولین کسانی بودند که جوراب های مناسب درست کردند. در قرن دوم ، رومیان شروع به ساخت جوراب هایی کردند که ظاهری مشابه آنچه امروز داریم داشتند. آنها جوراب ها را با دوختن قطعات پارچه با هم ساخته اند. جوراب ها “اودون” نامیده می شدند.”

200 حقیقت جالب درباره جوراب تولیدی جوراب سونا

11. در سال 1905 ، مردان شروع به پوشیدن جوراب های کشمیر کردند. جوراب لباس مردانه از کشمیر در سال 1905 ساخته شده است. و اون موقع بود که جوراب هاي کشميري اولين بار به عنوان جوراب پوشي ظاهر شدند جوراب های کشمیر ایزوترمال هستند و در آن زمان هم خیلی ارزان نبودند. با این حال ، منحصر به فرد بودن آن آن را به یک گرفتن تبدیل کرد.

12. جوراب های بلند در دهه 1950 به یک چیز تبدیل شدند. جوراب هایی که به طور معمول برای بلند بودن طراحی شده اند در دهه 1950 ساخته شده اند. این “جوراب های بلند” معمولا جوراب های بالای گوساله هستند. این جوراب ها ممکن است به دلیل شیوع شورت در آن زمان محبوبیت بیشتری داشته باشند.

13. جوراب میانی در دهه 1960 بر عهده گرفت. جوراب میانی که گاهی جوراب شلواری نامیده می شود ، در دهه 1960 محبوب شد. با رواج شلوار در میان مردان ، آنها از جوراب های بلند دهه 50 به جوراب های کوتاه تر تغییر کردند و بلندترین جوراب ها را برای زنان به جا گذاشتند.

14. اولین شلوار لیکرا در سال 1959 ظاهر شد. لیکرا ، همچنین به عنوان اسپندکس شناخته می شود ، در سال 1958 توسط جوزف شیورز ایجاد شد. سال بعد ، اولین پا لیکرا اختراع شد. صنعت مد در دهه 1960 به این شلوار های باریک و کششی لیکرا خوش آمد گفت.

15. لگینگ ها در دهه 1970 به یک روند تبدیل شدند.در دهه 1970 ، لگینگ ها برای مدتی در دنیای مد بودند. با این حال ، در دهه 1970 ، به لطف دبی هری و اولیویا نیوتن جان ، افراد مشهور در آن زمان ، ساق پوش به یک روند کامل تبدیل شد.

16. مردان در قرن 13 شلنگ های جداگانه ای می پوشیدند. از قرن 13 تا 17 ، مردان اروپایی در هر پا شلنگ های جداگانه ای می پوشیدند. “شلنگ” شکل اولیه شلوار بود. شکل جمع شلنگ شلنگ بود.

17. اولین جوراب پشمی در قرن 2 ساخته شد. اولین جوراب های پشمی ساخته شده در قرن 2 در Vindolanda در Northumbria بود. جوراب ها برای محافظت در برابر آب و هوای سرد و بی نظمی در آن زمان ساخته شده بودند.

18. در سال 2017 ، سه کودک از سوار شدن به یک پرواز در خطوط هوایی متحده به دلیل لگینگ منع شدند. در مارس 2017 ، سه کودک از سوار شدن به یک پرواز در خطوط هوایی متحده منع شدند زیرا مامور دروازه تصمیم گرفت که لگینگ نامناسب است.

19. جوراب ها قبلا به عنوان کفن دفن استفاده می شدند. عجيبه ، درسته؟ اما این درست است. جوراب ها به عنوان کفن دفن استفاده می شدند و مردگان را با عزت پوشانده بودند.

20. اولین دستگاه بافندگی برای جوراب بود. اولین دستگاه بافندگی در سال 1589 توسط ویلیام لی اختراع شد ؛ او این کار را برای صرفه جویی در زمان لازم برای بافتن جوراب با دست انجام داد.

21. مردها جوراب می پوشیدند. قبل از پذیرش گسترده شلوار در اوایل دهه 1900 ، مردان جوراب هایی به اندازه کافی بلند می پوشیدند تا به ارتفاع زانو برسند.

22. سال 1929 در تاريخ جوراب ها بزرگ بود از آنجا که Lastex به تولید جوراب معرفی شد ، اکنون می توانیم جوراب های کششی بپوشیم. این نوآوری نیاز به جوراب جوراب را از بین برد.

23. چه کسی جوراب شلواری ایجاد کرد ؟ جوراب شلواری توسط آلن گرانت ایجاد شد بعد از اینکه همسرش گفت که به چیزی نیاز دارد که لباس زیر را با جوراب ترکیب کند.

24. در اواخر دهه 1940 ، جوراب های ابریشم منسوخ شدند. با نزدیک شدن دهه 1950 ، جوراب های ابریشم قدیمی شدند و جوراب های نایلونی شروع به کار کردند. جوراب نایلونی مقرون به صرفه و با دوام تر بود.

25. پس از جنگ ، جوراب ها کوتاه تر باقی ماندند و رنگارنگ تر بودند. مردان با سبک جدید جوراب که در طول و سبک در طول جنگ ظاهر شد ، اما این بار رنگارنگ تر بود.

26. جوراب های سفید تا دهه 1960 جریان اصلی نبودند. شاید فکر کنید جوراب های سفید و سیاه احتمالا اولین جوراب هایی بودند که استفاده می شدند ، اما این طور نیست. در دهه 1960 ، رنگ سفید رنگ جدیدی در صنعت جوراب بود.

27. دلیل اینکه جوراب سفید تا دیرتر نیامد احتمالا تمیز کردن بود. سفید رنگی است که خاک را جذب می کند ؛ داشتن جوراب های سفید روی یکی از عرق آلود ترین و مستعد ترین قسمت های خاک بدن شما ممکن است نیاز به شستشوی زیادی و مواد شوینده معتبر داشته باشد. در دهه 1960 ، تولید کنندگان جوراب می توانستند جوراب های سفید را به دلیل دسترسی آسان به خدمات شوینده و تمیز کننده با کیفیت بسازند.

28. جوراب های جوراب هنوز تا دهه 1950 فروخته می شدند. اگرچه جوراب های لاستیکی در دهه 1930 وجود داشت ، جوراب های جوراب تا دهه 1950 به خوبی فروخته می شدند.

جوراب سونا

29. در اوایل دهه 1950 ، مردان جوراب های رنگ تجاری می پوشیدند. مردان دهه 1950 به جای جوراب های رنگارنگ و روشن ، پاهای خود را با جوراب هایی با رنگ های آبی ، خاکستری و سیاه در الگوهای آرگیل تزئین کردند. اونا دنبال يه نگاه محافظه کارانه تر بودن

30. فراتر از نگاه محافظه کارانه دهه 1950 ، لباس های تفریحی مردان از جوراب های رنگارنگ استفاده می کردند. مردان جوراب های رنگارنگ با لباس های تفریحی می پوشیدند و تجربه جوراب دهه 1930 را دوباره تجربه می کردند.

31. جوراب های بلند هنوز در دهه 1950 پوشیده می شدند.اگرچه جوراب های مچ پا در دهه 1950 مد بودند ، اما مردان جوراب های بلند می پوشیدند. با این حال ، این جوراب ها معمولا در تابستان و با کفش پوشیده می شدند.

32. بعضی از جوراب ها منبع جذب جنسی بودند. بیشتر زنان در اوایل قرن بیستم جوراب های بلند ران یا زانو را می پوشیدند. و در آن زمان ، این موضوع برای برخی از مردان جذاب و فتیش بود.

33. جوراب و جنگ جهانی 2 در جنگ جهانی دوم و دهه 1940 ، نایلون شروع به جایگزینی ابریشم و پنبه در تولید جوراب کرد. نایلون سخت تر ، متنوع تر و به طور استثنایی قابل تنفس بود ، بنابراین انتخاب خوبی بود.

جوراب سفید با عکس زرافه
34. مردان برای جنگ شلوار می پوشیدند. لگینگ ها به عنوان بخشی از زره خود در قرن 14 پوشیده می شدند. سربازان شلوار پا می پوشیدند چون تحرک را آسان تر می کردند و از خراش ها و برش ها محافظت می کردند.

35. ساق پا از کجا سرچشمه گرفته است ؟ ممکن است لگینگ ها از اسکاتلند سرچشمه گرفته باشند. اولین ظاهر ساق پا در قرن 14 بود که توسط یک مرد اسکاتلندی پوشیده شد. جذاب ، آره؟

تولید و فروش جوراب: جوراب از چه چیزی ساخته شده است ؟ زنان از چه زمانی شروع به پوشیدن جوراب شلواری و جوراب شلواری کردند ؟ چه کسی لیکرا را دعوت کرد ؟ و چه زمانی سرقت ها محبوب شدند؟
36. پنبه در قرن هفدهم به پارچه ای برای جوراب ها تبدیل شد. قبل از قرن هفدهم ، جوراب ها با ابریشم ، پشم ، موهای حیوانی و خز ساخته می شدند. با این حال ، وقتی انسان ها وارد قرن هفدهم شدند ، پنبه وارد تصویر شد.

37. در دهه 1970 ، فروش جوراب شلواری از جوراب ساق بلند فراتر رفت. جوراب ساق بلند صنعت مد را برای چندین قرن نگه داشته است. با این حال ، مدت زیادی طول نکشید که جوراب شلواری به صحنه مد آمد که جوراب شلواری را غصب کردند. در دهه 1970 ، فروش جوراب شلواری از جوراب ساق بلند پیشی گرفت. و از اون موقع تا حالا هم همينطوري بوده

38. در سال 1987 ، فروش جوراب شلواری شروع به کاهش کرد. اگرچه جوراب شلواری یک دهه است که بازار جوراب شلواری را در اختیار دارد ، اما در سال 1987 ، فروش جوراب شلواری به دلیل معرفی تاخیر در بازار ، کاهش کمی را تجربه کرد. با این حال ، جوراب شلواری هنوز در صدر لیست جوراب شلواری با بیشترین فروش قرار دارد.

39. در دهه 1950 ، لیکرا اختراع شد. یک شیمیدان مشهور ، جوزف شیورز ، لیکرا را ایجاد کرد ، یک فیبر مصنوعی کششی. لیکرا اغلب اسپندکس نیز نامیده می شود ؛ این نخ جایگزین لاستیک شد و در دهه 1950 کشش در جوراب را فراهم کرد.

40. 64 میلیون جفت جوراب نایلونی بین سال های 1939 و 1941 فروخته شد. جوراب نایلونی اولین بار در سال 1938 ساخته شد و عجله کرد. پیشگام جوراب های نایلونی ، دوپونت ، بیش از 800 ، 000 جفت در نیویورک در اولین فروش خود و بیش از 64 میلیون جفت تا سال 1941 فروخته شد.

41. اصطلاح “hold-ups” برای اولین بار در سال 1967 استفاده شد. پولي خوشگل اولين کسي بود که از اصطلاح “تاخير” استفاده کرد چون کم و بيشتر يه جوراب خودکشي بود اگرچه این یک اصطلاح رسمی نیست ، اما نام آن چسبیده و هنوز هم استفاده می شود.

کلیک کنید:  فروش عمده فروشی جوراب زنانه، بهترین راه برای خرید جوراب زنانه با قیمت مناسب

42. جوراب ساق بلند در سال 1860 تولید انبوه شد. از آنجا که مردم جوراب ابریشم را پذیرفتند ، در قرن نوزدهم به قیمت انبوه تبدیل شد. علاوه بر این ، تولید صنعتی جوراب ساق بلند جوراب ها را به راحتی در دسترس مصرف کنندگان مختلف قرار داد.

جوراب ساق بلند تور ماهیگیری رنگ بنفش شگفت انگیز برای زنان با اعتماد به نفس.
43. در دهه 1920 ، جوراب مچ پا متولد شد. جوراب موجود در مصر که توسط انسان های مدرن به عنوان اولین جوراب در نظر گرفته می شد ، جوراب مچ پا بود. با این حال ، اولین جوراب مچ پا که بسیار شبیه جوراب های مچ پا امروز است ، در دهه 1920 به تصویر کشیده شد.

44. پیر کاردین در سال 1965 به زنان جوراب شلواری پیشنهاد داد. جوراب شلواری همیشه توسط مردان پوشیده می شد ، درست مثل بیشتر جوراب شلواری. با این حال ، در سال 1965 ، پیر کاردین اولین طراح شد که جوراب شلواری را به زنان ارائه داد ، و از آن زمان به بعد با آنها چسبیده است.

حقایق جالب درباره جوراب: شهر جوراب کجاست؟ انیشتین و شکسپیر کدام جوراب را پوشیدند؟ کلمه “جوراب” از کجا اومده؟ آمریکا چند جوراب وارد میکند؟ گران ترین جفت جوراب
50. آلبرت انیشتین جوراب نمیپوشید علاوه بر کارهای قابل توجه او در علم ، آلبرت انیشتین عجیب و غریب بود. نمونه ای از عجیب و غریب بودن او بیزاری او از جوراب است. او در سنین جوانی از پوشیدن جوراب دست کشید و گفت که هدف از پوشیدن جوراب با کفش را نمی بیند. همچنین از اینکه اغلب به خاطر انگشتان بزرگش پاره می شدند متنفر بود.

51. بزرگترین جوراب حدود 10 متر قد دارد. بزرگترین جوراب توسط شرکت Project Undercover inc ساخته شده است. و اندازه گیری 9.93 متر (32 فوت 7 اینچ) x 6.86 متر (22 فوت 6 اینچ) x 2.49 متر (8 فوت 2 اینچ). این جوراب در سال 2011 در مرکز کنوانسیون رود آیلند در پروویدنس ، رود آیلند ، ایالات متحده آمریکا ، آشکار شد. بالاخره ، جورابي که حتي غول ها هم نمي تونن بپوشن!

52. کلمه “جوراب” ممکن است از یونانی و لاتین آمده باشد. جوراب ممکن است از کلمه لاتین “Soccus” باشد که اصطلاح جوراب های شل در روم باستان بود. و با گذشت زمان ، این کلمه ممکن است به انگلیسی قدیمی به عنوان “Socc” وارد شده باشد ، که به معنی کفش سبک وزن است.

کلمه جوراب ممکن است از کلمه یونانی “Sykklos” نیز آمده باشد ، که به معنای کفش نازک پوشیده شده زیر صندل است.

53. رکورد جهانی بیشترین جوراب های پوشیده شده روی یک پا در یک دقیقه وجود دارد. میابی کوگیماچی در 26 مارس 2022 در 30 ثانیه 30 جوراب با یک پا پوشید و رکورد جهانی گینس را برای بیشترین جوراب با یک پا در یک دقیقه دارد.

54. از شهر جوراب شنيدي؟ داتانگ در چین به عنوان شهر جوراب شناخته می شود. این به این دلیل است که سالانه حدود 40 درصد از جوراب های جهان را تولید می کند. از این رو ، جوراب های کافی برای همه فراهم می کنند تا هر کدام دو جفت داشته باشند. واو!

55. ترکیه سالانه حدود 2.2 میلیارد جوراب تولید می کند. ترکیه بیش از 300 کارخانه جوراب دارد ، بنابراین می توانند جوراب های زیادی بسازند. اونا حدود 75 درصد از اون رو هم صادر ميکنن

56. ترکیه دومین تولید کننده جوراب در سطح جهان است. ترکیه درست بعد از چین با بیشترین صادرات جوراب مقام دوم را به خود اختصاص داده است. اما ، دوباره ، استانبول مرکز است ، با بیش از 85 درصد از صنایع جوراب ترکیه.

57. ایالات متحده بزرگترین وارد کننده جوراب در جهان است. ایالات متحده سالانه حدود 2.2 میلیارد دلار جوراب وارد می کند. آنها بیشتر جوراب های خود را از چین وارد می کنند ، بزرگترین صادرکننده جوراب در جهان.

58. شلوار ساق پا را شلوار یوگا نیز می نامند. لگینگ ها توسط بسیاری از زنان برای کلاس های یوگا به دلیل انعطاف پذیری آنها انتخاب شدند. همانطور که زنان بیشتر و بیشتر شروع به استفاده از لگینگ برای کلاس های یوگا کردند ، نام “شلوار یوگا” ساخته شد.

59. شکسپیر و جوراب شکسپیر در کمدی خود درباره جوراب نوشت. پس خوب است که بدانیم شکسپیر جوراب را به عنوان یک گنجاندن ارزشمند می دانست ، که در میان نویسندگان آن سن غیر معمول بود.

60. گران ترین جوراب ها را می شناسید ؟ گران ترین جفت جوراب 30 میلیون دلار است. جوراب الماس زمرد با نخ طلا و جواهر ساخته شده است.

61. جوراب مردانه محبوب تر از جوراب زنانه این ممکن است شما را شگفت زده کند ، اما جوراب های مردانه محبوب تر از جوراب های زنانه است. در حالی که مردان و زنان هر دو جوراب می پوشیدند ، فروش جوراب مردانه بالاتر بود.

جوراب های پشمی با ویژگی های جذب رطوبت عالی.
62. طراحی در مچ پا یا طرف جوراب یک ساعت نامیده می شود. اصطلاح “ساعت” برای اشاره به طراحی در مچ پا برای سال های زیادی استفاده شده است. با این حال ، منشأ پشت این نام نامشخص است.

63. جوراب های شما روزانه حدود یک لیتر عرق خیس می شوند. یکی از عملکردهای جوراب ها جلوگیری از خیس شدن کفش های ما است ، زیرا هر پا روزانه حدود نیم لیتر عرق تولید می کند.

نکات و ترفندهای جوراب: آداب جوراب برای مبتدیان و آیا مردان باید جوراب بپوشند؟ خوابیدن با جوراب طبیعی است ؟ جورابهایی که برای بیماران دیابتی مفید است
64. شما ممکن است بخواهید یک جوراب شلواری را در کیف ساحل خود قرار دهید. پوشیدن جوراب شلواری یا هر پوشش پا می تواند به جلوگیری از نیش قندیل کمک کند زیرا برخی از قندیل ها نیش کوتاه دارند. P. S-جوراب شلواری کاملا قابل اعتماد نیست.

65. میخوای سکسی به نظر بیای ؟ اگر می خواهید سکسی به نظر برسید ، شاید باید جوراب ساق بلند را امتحان کنید. به گفته بسیاری ، جوراب شلواری جذابیت جنسی دیوانه وار دارد. گوساله ها را ضعیف می کند و مقداری پوست بالای زانو را نشان می دهد.

67. جوراب زنانه جوراب مردانه اگرچه جوراب زانو توسط ثروتمندان برای نشان دادن ثروت در قرن نوزدهم پوشیده می شد ، اما در قرن بیستم همه چیز شروع به تغییر کرد. شلوار برای مردان طولانی تر شد و دامن برای زنان کوتاه تر شد. از این رو ، جوراب های مردانه به ارتفاع مچ پا کوچک شدند ، در حالی که زنان شروع به پوشیدن جوراب برای پوشاندن پاهای خود کردند.

68. جوراب گرم و مناسب می تواند از سرمازدگی جلوگیری کند. سرمازدگی در شرایط انجماد اتفاق می افتد و پوشیدن جوراب ممکن است آنها را دور کند. به عنوان مثال ، جوراب های ترمه گرمای زیادی برای کسانی ایجاد می کنند که آنها را می پوشند و در مبارزه با پاهای سرد عالی هستند.

69. جوراب می تواند به افراد دیابتی کمک کند. کسانی که مبتلا به دیابت هستند به جوراب های مناسب نیاز دارند-به ویژه جوراب های دیابت. افزایش قند خون اغلب به سیستم گردش خون و عصبی بیمار آسیب می رساند. افراد دیابتی با آسیب عصبی ممکن است احساس در پاهای خود را کاهش داده و بیشتر مستعد آسیب باشند ؛ پوشیدن جوراب دیابت به جلوگیری از این آسیب ها کمک می کند.

70. یک روز برای جوراب وجود دارد. در ایالات متحده ، یک روز برای جوراب وجود دارد—روز ملی جوراب. و در 4 دسامبر است.

71. از گرم کننده های پا شنیدی؟ گرم کننده های پا نوعی جوراب هستند که برای گرم نگه داشتن پاها استفاده می شوند. و بله ، فقط پاها. این جوراب پا را نمی پوشاند و از مچ پا تا زانو/گوساله گسترش می یابد.

تولیدی جوراب سونا

72. از آداب جوراب شنيدي؟ آداب و رسوم بریتانیا با مجموعه خاصی از قوانین برای پوشیدن جوراب همراه است. به عنوان مثال ، لباس رسمی (کراوات سفید یا سیاه) به جوراب های ساده رنگ در مقابل جوراب های طرح دار و راه راه نیاز دارد. انتخاب های مد سست تر برای bowties است. از جوراب هایی که پاره شده اند و سوراخ هایی در آنها وجود دارد خودداری کنید. همچنین ، جوراب های ورزشی نباید روی لباس های تجاری پوشیده شوند. و همچنین قوانین مربوط به سایه های رنگی وجود دارد.

73. جوراب شلواری یا پاهای پانتی ؟ جوراب شلواری در سال 1959 از کنارش رد شد ، اما تا دهه 1960 مشهور نشد. جوراب شلواری اساسا لباس زیر و جوراب شلواری است که با هم جمع می شوند. در زمان خلقت ، جوراب شلواری را پاهای پانتی می نامیدند.

74. شايد بهتر باشه با جوراب هات بخوابي کارشناسان معتقدند که پوشیدن جوراب های تخت خواب در شب کیفیت خواب را بهبود می بخشد. این اتفاق می افتد زیرا گرمای بیشتری می بخشد و جریان خون سالم را امکان پذیر می کند.

75. اگر نمی توانید بگویید که آنها جوراب می پوشند ، احتمالا جوراب های بدون حضور می پوشند. اگرچه بعضی ها جوراب می پوشند تا مورد توجه قرار گیرند ، بعضی ها نمی پوشند. کسانی که احتمالا جوراب های بدون حضور نمی پوشند. جوراب های بدون ظاهر جورابی هستند که فقط پاها را می پوشانند و به مچ پا نمی رسند ، بنابراین معمولا هنگام پوشیدن با کفش قابل مشاهده نیستند.

76. جوراب یا دستکش؟ جوراب انگشت پا ظاهری عجیب داشت ؛ انگشتان پا را شبیه انگشتان کوچک می کرد. جوراب های انگشت پا هر انگشت پا را به صورت جداگانه به عنوان دستکش با انگشتان می پوشانند—این مانند ترکیبی از جوراب و دستکش است. این یک جوراب عجیب به نظر می رسد ، اما طرفداران دارد.

77. داتانگ ، چین سالانه 8 میلیارد جفت جوراب تولید می کند. چین بزرگترین تولید کننده جوراب در سطح جهان است و یکی از دلایل آن داتانگ است. داتانگ یک منطقه در جمهوری خلق چین است که بیش از یک سوم جمعیت جوراب جهان را تولید می کند.

سبک اداری جوراب ساق بلند رنگ روشن.
78. اولین جوراب های نایلونی توسط کارمندان دوپونت پوشیده شد. دکتر والاس کاراترز از دوپونت در سال 1939 نایلون کشف کرد و کمی بعد ، جوراب های نایلونی ساخته شد. بعد از اینکه جوراب ها تولید شدند ، اولین زنانی که جوراب ها را امتحان کردند کارمندان دوپونت بودند.

سرمایه جوراب جهان: بزرگترین مجموعه جوراب و بزرگترین وارد کننده جوراب. گرم کننده های پا برای چه استفاده می شوند ؟ کي اول جوراب پوشيده؟
79. پایتخت جوراب جهان را حدس بزنید ؟ ایالات متحده یکی از تولید کنندگان برتر جوراب به دلیل شهر فورت پاین ، آلاباما است. فورت پاین ، آلاباما ، به عنوان پایتخت رسمی جوراب جهان شناخته می شود زیرا تقریبا نیمی از جوراب ها را در اوایل قرن 21 تولید کرد.

80. آلمان بیشترین جوراب را وارد می کند. از سال 2020 ، آلمان رهبر اکثر جوراب های وارداتی توسط یک کشور بود—واردات بیش از 60 ، 000 تن. از سوی دیگر ، بسیاری از جوراب های وارداتی آلمان به ترتیب از ایالات متحده و چین بودند.

81. جوراب شلواری رنگ های روشن رنگ شده بود تا نشان دهنده نسب باشد. بین قرن های 16 تا 17 ، جوراب به رنگ های مختلف رنگ شده بود تا به معنی نسب و جایی که افراد خاصی از اروپا آمده بودند ، باشد.

82. بیشتر جوراب قرمز بود. در زمان ویلیام لی ، مخترع ماشین بافندگی ، بیشتر جوراب شلواری قرمز بود. با این حال ، چندین رنگ دیگر زرد ، سبز و آبی بودند.

83. ملکه الیزابت و رنگ های شلنگ قبل از ملکه الیزابت ، جوراب های رنگارنگ روند بودند. اما در زمان سلطنت او ، تغییر در روند وجود داشت و رنگ شلنگ در درجه اول جامد بود.

84. بزرگترین مجموعه جوراب متعلق به چه کسی است ؟ گسترده ترین مجموعه جوراب 660 جفت است. این رکورد توسط اشان فرناندو (ایالات متحده) ثبت شده است.)

85. اولین جفت جوراب نایلونی چه زمانی اختراع شد ؟ دکتر والاس کاراترز نایلون را در سال 1939 کشف کرد. پس از کشف ، تولید اولین جفت جوراب نایلونی به زودی پس از آن توسط شرکت جوراب اتحادیه برای دو پونت در سال 1939 دنبال شد.

86. یادته که چهار میلیون جوراب جوراب در چهار روز فروخته شد؟ بعد از فروش آزمایشی توسط دوپونت که به خوبی انجام شد ، تصمیم گرفتند که یک فروش عمومی را برگزار کنند. اولین فروش عمومی جوراب های نایلونی در ماه مه 1940 منجر به فروش حدود 4 میلیون جفت در چهار روز شد. جذاب بود!

87. ملکه الیزابت اول ، اولین زن شناخته شده ای بود که جوراب می پوشید. در سال 1560 ، ملکه الیزابت اول اولین نماد زن بود که جوراب را پوشید. پس طبیعی بود که وقتی یک اختراع برجسته ساخته شد ، خانواده سلطنتی اولین کسانی بودند که آن ها را امتحان کردند. ملکه الیزابت عاشق احساس جوراب ابریشم بود و از آن زمان آن را پوشیده است.

88. آیا می دانید چرا زنان جوراب می پوشیدند؟ راه به گذشته ، قبل از پوشیدن جوراب ساق بلند روند مد بود ، پاهای برهنه نامناسب در نظر گرفته می شد و جوراب ساق بلند مناسب ترین راه برای پوشاندن آن بود.

95. جوراب شلواری خالص نیز به عنوان جوراب شلواری شناخته می شود. جوراب شلواری اغلب نام های مختلفی دارد. به عنوان مثال ، جوراب شلواری با بیش از یک نام جوراب شلواری است. نام دیگر جوراب شلواری جوراب شلواری است. آنها اغلب به طور متناوب استفاده می شوند ، اما جوراب شلواری انتخاب گسترده تری است.

جوراب شلواری رنگ تیره سازگار با محیط زیست جوراب شلواری هوشمند.

تولیدی جوراب سونا زنانه مردانه


96. فتیشیسم جوراب شلواری یک چیز است. تا حالا به خاطر اينکه از جوراب شلواري به عنوان لباس بيروني استفاده کردي ، حرف زدي ؟ این یک چیز کاملا رایج است. با این حال ، آیا می دانید که برخی از افراد از پوشیدن لباس زیر مانند جوراب شلواری هیجان زده می شوند ، و برخی از آنها از بوییدن ، مشاهده یا دست زدن به آن هیجان زده می شوند ؟ به آن فتیشیسم جوراب شلواری می گویند.

97. شلوار و روند پاهای برهنه فروش جوراب شلواری را کاهش داد. افزایش محبوبیت روند برهنه پا و شلوار در دنیای مد زنان باعث کاهش فروش جوراب شلواری در اواخر قرن 20 و اوایل قرن 21 شد.

Pantywhose: پلیس جوراب کیست؟ آیا مردان باید جوراب شلواری بپوشند؟ منکر به چه معناست؟
98. برخی از مردان جوراب شلواری می پوشند. احتمالا اينو پيش بيني نکردي ، يا نه؟ جوراب شلواری محدود به زنان نیست. برخی از مردان آن را برای تسکین درمانی ، محافظت حرارتی یا به سادگی به عنوان یک انتخاب سبک زندگی می پوشند.

99. حدس بزن جوراب شلواری از چی ساخته شده ؟ بیشتر جوراب شلواری از نایلون و اسپندکس تشکیل شده است. هر دو ماده به جوراب شلواری مدرن خاصیت ارتجاعی و تناسب آن را می دهند.

100. جوراب شلواری ممکن است کاملا بهداشتی نباشد. برخلاف سایر جوراب های جوراب ساق بلند ساخته شده با پنبه و مواد جاذب ، جوراب شلواری با نایلون ساخته می شود. متاسفانه ، نایلون به اندازه ی اون جذب کننده نیست. بنابراین ، شیرینی های بدن روی پوست باقی می مانند و می توانند رشد باکتری را ترویج دهند.

کلیک کنید:  راز ماندگار جوراب های بافتنی: هنر و راحتی بی نظیر

101. جوراب ساق بلند چه زمانی از داشتن درز متوقف شد ؟ در دهه 1960 ، ماشین های بافندگی دایره ای در حال کار بودند و در اواسط دهه 1960 ، جوراب های بدون درز بر بازار تسلط داشتند.

102. خالص بودن جوراب شلواری در انکار بیان می شود. خالص بودن جوراب شلواری در انکار عددی اندازه گیری می شود. از 3 (بسیار نازک) تا 250 (مات.)

103. جوراب به جلوگیری از رشد باکتری ها کمک می کند. باکتری ها رطوبت را دوست دارند و پاهای ما یکی از تولید کنندگان عرق هستند. اکثر جوراب ها از مواد بسیار جاذب ساخته شده اند که به آنها کمک می کند رطوبت تولید پا را جذب کنند. از آنجا که جوراب ها به حذف رطوبت کمک می کنند ، همچنین به جلوگیری از رشد باکتری ها کمک می کنند.

104. صنعت جوراب فورت پاین بیش از 7000 کارگر را استخدام کرده است. اگر تا به حال شانس ورود به یک ماشین زمان و بازگشت به دهه 1990 را داشته باشید ، احتمالا فورت پاین را در اوج تولید جوراب پیدا خواهید کرد. با این حال ، این اتفاق نمی افتاد اگر 7000+ کارگر در هر یک از کارخانه های شهر در آن زمان جوراب تولید نمی کردند.

105. یک آمریکایی معمولی چند جوراب دارد؟ شاید باور نکنید ، اما جوراب ها بخش مهمی از کمد لباس آمریکایی هستند. بعضی از مردم مجبورند آنها را برای کار بپوشند ، در حالی که دیگران دوست دارند آنها را در شب روی تخت داشته باشند. با این حال ، به طور متوسط ، تخمین زده می شود که آمریکایی ها حدود 10 تا 20 جفت جوراب دارند.

106. جوراب های از دست رفته چندین صد دلار برای بسیاری از مردم هزینه داشت. این قریب الوقوع است! هرچه بیشتر لباس هایمان را بشوییم ، احتمال بیشتری وجود دارد که یک جوراب تنها داشته باشیم. این اغلب یک اتفاق غم انگیز است. اما حتی بیشتر ، کارشناسان می گویند جوراب های از دست رفته برای بسیاری از خانواده ها حدود 300 دلار هزینه دارد.

107. يه روز يادبود جوراب هاي گمشده هست در انگلستان ، یک روز به جوراب های گمشده اختصاص داده شده است. در 4 مه است و در این روز ، انگلیسی ها جوراب های نامناسب را به رفقای جوراب سقوط کرده می پوشند.

108. دزدان دریایی جوراب می پوشیدند. دریا سرد است و دمای هوا می تواند در شب به صفر برسد. به طور طبیعی ، ملوانان اغلب جوراب می پوشیدند ، اما دزدان دریایی نیز همینطور. جوراب هایی که می پوشیدند جوراب های پشمی بودند ، چون در مبارزه با سرما بهترین بودند.

109. لندن پلیس جوراب داشت. شرط می بندم که قبلا به پلیس جوراب فکر نکرده بودی ، ولی اونا وجود دارن. در دهه 1500 ، لندن نحوه پوشیدن جوراب را کاملا جدی گرفت. لندن قوانيني وضع کرد که مردم جوراب هاي مناسب بپوشند و پليس جوراب ها رو اجرا کنه تو اون روزها نمیتونستی جوراب زرد آفتابگردان یا نارنجی روشن بپوشی

110. جوراب ساق بلند قبلا با پارچه بافته شده ساخته می شد. قبل از دهه 1590 ، جوراب ساق بلند با لباس های بافته شده ساخته می شد. این راه قبل از مواد دیگر آشنا و گزینه های مقرون به صرفه تر شد.

111. ضخامت جوراب ساق بلند در انکار اندازه گیری می شود. مانند جوراب شلواری ، ضخامت جوراب ساق بلند نیز در انکار اندازه گیری می شود. هر چه جوراب نازک تر باشد ، انکار کننده پایین تر است و برعکس.

112. از جوراب هاي راکفورد شنيدي؟ جوراب های راکفورد توسط شرکت بافندگی نلسون در دهه 1930 ساخته شد. آنها در آن دوره به دلیل کیفیت آنها محبوب بودند. و از آنجا که از پشم ساخته شده بودند ، انتخاب بسیار خوبی برای زمستان بودند.

113. میمون های جوراب از جوراب های راکفورد ساخته شده اند. جوراب های راکفورد با میمون های جوراب مرتبط بودند و این به این دلیل بود که اولین میمون های جوراب با جوراب ساخته شده بودند. میمون ها در اواسط قرن بیستم به طور استثنایی محبوب بودند و از آن زمان به این شکل باقی مانده اند.

114. قیمت ساق پوش کاهش یافت کاهش قیمت ساق پوش در چند سال اخیر به عنوان مثال ، در سال 2014 ، لگینگ ها حدود 50 دلار فروخته شدند ؛ اکنون ، آنها حدود 20 دلار فروخته می شوند. دلیلش مشخص نیست ، اما حدس می زنم که سایر جوراب ها با قیمت های بسیار مقرون به صرفه تر در بازار قرار دارند.

115. اولین ماشین های بافندگی برای جوراب ساق بلند بود. ویلیام لی ، راهبی که اولین دستگاه بافندگی را ساخت ، این کار را برای تولید جوراب انجام داد. بافندگی جوراب ساق بلند با دست زمان می برد و کند بود. دستگاه بافندگی توسط ویلیام لی باعث شد جوراب پشمی سریعتر بافندگی شود.

116. ملکه الیزابت به ویلیام لی حق ثبت اختراع اختراع خود را نداد. ملکه الیزابت از دادن حق ثبت اختراع به ویلیام لی برای اختراع ماشین بافندگی اش امتناع کرد. اون از احساس خشن جوراب هاي ماشين خوشش نميومد و ميترسيد که ماشين شغلشون رو از مردمش بگيره

ساق پوش رنگی سفید و آبی
محبوبیت ساق پوش: نظامی و گاوچران با پوشیدن ساق پوش. آیا مردان ساق پوش می پوشند؟
117. لگینگ ها زمانی دو لباس جداگانه بودند. شلوار همیشه به عنوان یک لباس پوشیده نمی شد. آنها یک بار به طور جداگانه پوشیده می شدند-یکی در هر پا. و آنها عمدتا توسط مردان قبل از قرن 20 پوشیده می شدند.

118. آمریکایی ها هزینه زیادی برای ساق پوش می کنند. آمریکایی ها هزینه زیادی برای ساق پوش می کنند. از سال 2016 ، آمریکایی ها 16 میلیارد دلار برای شلوار های یوگا ، تجهیزات و لوازم جانبی هزینه کردند که منجر به رشد قابل توجهی در اندازه بازار جوراب شد.

119. کابوی ها شلوار می پوشیدند. یکی از عملکردهای ساق پوش این است که به عنوان محافظت عمل کند ، به ویژه آنهایی که توسط کابوی ها پوشیده می شوند. شلوار گاوچرون ها از پوست گاو ساخته شده بود که برای جلوگیری از خارش از سوار شدن دقیق می پوشیدند.

120. شلوار پا تا دهه 1960 در ارتش بود. قبل از دهه 1960 ، شلوار پا توسط همه کسانی که در ارتش بودند پوشیده می شد. با این حال ، در دهه 1960 ، چکمه های جنگی جایگزین چکمه های قدیمی میدان شدند و سربازان از پوشیدن شلوار پا دست کشیدند.

121. لگینگ ها قبلا یک جنس بودند. اگرچه لگینگ ها عمدتا توسط جمعیت زن پوشیده می شوند ، اما مردان نیز آنها را می پوشیدند. اونا به جنگ و سوار شدن پوشيده ميشدن مردان حتی اولین شکل لگینگ ، “شلنگ” را می پوشیدند و در قرن های 19 و 20 ، هم مردان و هم زنان لگینگ می پوشیدند.

بهترین تولیدی جوراب سونا

122. شلوارهای ساق بلند هنوز در برخی کشورها به طور گسترده ای توسط مردان پوشیده می شود. در کشورهای سردتر مانند روسیه و کره ، مردان و زنان هنوز در این زمان مدرن شلوار می پوشند. آنها معمولا به عنوان لباس های اضافی برای گرم نگه داشتن آنها در آب و هوای خود پوشیده می شوند.

123. ساق های مخلوط نایلون-لیکرا با نایلون و لیکرا ساخته می شوند. نایلون از زمان اولین بار در سال 1939 بخش بزرگی از تولید لگینگ بوده است. برخی از شلوارهای شیک از 90 ٪ نایلون و 10 ٪ لیکرا ساخته شده اند.

124. شلوارهای نایلونی-لیکرا را جوراب شلواری دوچرخه یا دویدن نیز می نامند. شلوارهای نایلونی-لیکرا را جوراب شلواری دوچرخه یا دویدن نیز می نامند. عمدتا در فضای باز استفاده می شد و معمولا زیبایی شناسی بود. به علاوه ، آنها درخشان تر از آنهایی هستند که از پنبه ساخته شده اند.

125. شلوار جین قبلا از شلوار جین بیشتر میفروخت در اوایل دهه 1990 ، شلوار جین در بسیاری از ایالت های ایالات متحده از شلوار جین فروخته شد—در طول سلطنت مدت زیادی دوام نیاورد.

126. شلوار جین در برابر ساق بلند افزایش یافت. اگرچه شلوار جین در سال های اولیه دهه 1990 غالب بود ، اما شلوار جین در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 شروع به جذب مشتریان خود کرد. اما ، اول ، ما شلوار جین لاغر داشتیم ، که به سرعت مورد علاقه قرار گرفت ، و شلوار جین را پشت سر گذاشت.

127. لگینگ ها اغلب با شورت های ورزشی پوشیده می شدند. به خصوص در مناطق سردتر ، ساق پوش به عنوان لباس مکمل برای ورزشکاران عمل می کند. علاوه بر این ، ورزشکاران اغلب با شلوار کوتاه خود شلوار می پوشند زیرا به افزایش جریان خون کمک می کند تا اکسیژن بیشتری به عضلات برسد.

128. از “مگنگ” ها شنيدي ؟ Meggings ، ترکیبی از” مردان “و” ساق پوش ” ، چیزی است که ساق پوش مردانه نامیده می شود. این یک نام فانتزی برای ساق پوش مردانه است و یک کلمه واقعی نیست. اغلب توسط مردانی که ورزش می کنند استفاده می شود.

129. ساق پوش براق یا چرمی ؟ ساق های براق به عنوان ساق های چرمی نیز شناخته می شوند. در اواخر دهه 2000 محبوب شد. ساق پوش ها ظاهری براق و مرطوب داشتند.

130. لگینگ یک پارچه مستقل است یا یک لوازم جانبی ؟ در سال 2016 ، مجله glamour نظرسنجی را در مورد اینکه آیا لگینگ ها باید به عنوان لوازم جانبی پوشیده شوند یا نه ، انجام داد. و وقتی نتایج گردش مالی بود ، 61 درصد مردم گفتند که این بیشتر یک لوازم جانبی بود تا یک پارچه.

131. مواردی از ممنوعیت ساق پا وجود داشت. اگرچه این پارچه به طور کامل ممنوع نبود ، اما صاحبان نمی توانند آن را به تنهایی (به عنوان لباس بیرونی) بپوشند.) در سال 2013 ، یک مدرسه در شهرستان سونوما ، کالیفرنیا ، شلوار پا را به عنوان لباس بیرونی ممنوع کرد. چندین مدرسه در ایالت های دیگر نیز همین کار را کردند.

132. جیگینگ چیست؟ Jeggings ساق پوش ساخته شده به نظر می رسد مانند شلوار جین تنگ پوست. زمانی ظاهر شد که تقاضا برای لباس های تنگ تر در حال افزایش بود.

جوراب ساق بلند رنگ تیره با طرح گل.
133. لگینگ ها فقط پاها را می پوشاندند. در ابتدا ، لگینگ ها قسمت پایین بدنه را نمی پوشاندند ؛ آنها دو قطعه جداگانه بدون فیبر لاستیکی بودند. با این حال ، با نزدیک شدن دهه 1960 ، این تغییر کرد.

134. نگه داشتن در آمریکای شمالی به جای جوراب شلواری ترجیح داده می شود. جوراب ساق بلند از نظر جنسی جذاب تر و از نظر زیبایی بیشتر از جوراب شلواری است.

جوراب شلواری و نایلون: نایلون چیست؟ جوراب فوتبال از چه چیزی ساخته شده است ؟ Rht به چه معناست ؟

137. جوراب فوتبال با پنبه ساخته شده است. جوراب ها معمولا از پنبه یا سایر پارچه های مصنوعی با دوام و ضخیم ساخته می شوند. جوراب های فوتبال اغلب به زانو می رسند.

138. بالا رفتن ران ، بالا ماندن یا بالا نگه داشتن شما می توانید آنها را بالا رفتن ران ، ماندن یا نگه داشتن صدا کنید. ارتفاع ران چیزی است که در ایالات متحده نامیده می شود. به علاوه ، جوراب ساق بلند با نوارهای الاستیک دوخته شده است.

139. RHT. RHT به معنی پاشنه های تقویت شده و انگشتان پا است. پاشنه پا و انگشتان پا مکان هایی هستند که بیشترین استرس را دارند و اینجاست که RHT وارد عمل می شود. قسمت های پاشنه و انگشتان پا جوراب ها برای مقابله با استرس تقویت می شوند.

140. بالا رفتن ران ها بهتر از جوراب شلواری در مورد بهداشت است. برخلاف جوراب شلواری ، رشد باکتریایی در اطراف کشاله ران به دلیل رطوبت و گرما کاهش می یابد.

141. ضخامت ران ها در انکار اندازه گیری می شود. مانند جوراب شلواری و جوراب ساق بلند ، ضخامت ران بالا در انکار اندازه گیری می شود. بنابراین ، هرچه منکر کوچکتر باشد ، جوراب های بلند ران نازک تر است.

142. سالانه بیش از 8 میلیارد جوراب شلواری تولید می شود. سالانه بیش از 8 میلیارد جوراب شلواری تولید می شود. همچنین ، این اعداد برای محیط زیست هم عادلانه نبوده است. سالانه بیش از یک میلیون جوراب شلواری دور ریخته می شود و صنعت نساجی را به دومین علت اصلی آلودگی محیط زیست تبدیل می کند.

بهترین سایت تولیدی جوراب سونا

143. جوراب شلواری و جوراب شلواری چندان متفاوت نیستند. تفاوت بین جوراب شلواری و جوراب شلواری بر اساس وزن مواد مورد استفاده و ضخامت هر دو جوراب شلواری است. جوراب شلواری نازک (یا جوراب شلواری صاف) اغلب به عنوان جوراب شلواری نامیده می شود.

144. چپ یا راست؟ جوراب راست یا چپ وجود دارد ؟ خب ، نه ، وجود نداره جوراب ها به طور یکسان تولید می شوند ، بنابراین جوراب در جفت یا پای راست یا چپ مناسب است. با این حال ، یک نوع جوراب با راست و چپ وجود دارد ؛ این جوراب انگشت پا است.

145. جوراب شلواری ضخیم و نازک وجود دارد. می توانید دو گزینه برای جوراب شلواری انتخاب کنید ؛ نازک یا ضخیم. نازک ها را صاف و ضخیم تر ها را مات می نامند. جوراب شلواری خالص توسط آمریکایی ها نامیده می شود.

146. جوراب شلواری خیلی وقت پیش ساخته شده بود. برخلاف چیزی که خیلی ها فکر می کنند ، جوراب های تنگ اختراع های پس از جنگ نیستند مثل یک جوراب. اگرچه منصفانه است که این طور فکر کنیم چون جوراب های تنگ تا بعد از جنگ محبوب نشدند. مردان از قرن پانزدهم جوراب شلواری پوشیده اند.

147. نوشته جوراب شلواری اولین بار در مصر پدیدار شد. اولین رکورد جوراب شلواری در مصر ظاهر شد. این جوراب یک جوراب با انگشت شکسته بود که گفته می شود قدیمی ترین نوع آن است.

148. جوراب ها 100 درصد پنبه هستن ؟ پنبه برای ساخت جوراب عالی است ؛ با این حال ، آنها کششی نیستند. بنابراین ، برای ساخت جوراب هایی که اکنون می پوشیم ، به پنبه و الاستین (یا اسپندکس) نیاز خواهید داشت.) اسپندکس جوراب ها را برای مچ پا مناسب تر می کند و به دلیل مقاومت در برابر کشش طولانی تر می شود.

149. جوراب ساق بلند fishnet شبیه یک تور ماهیگیری است. جوراب های شبکه ماهیگیری به شکل یک شبکه ماهیگیری با الماس های فاصله دار ساخته شده اند. خیلی آشکار کننده است. چند تا جوراب ماهیگیری مثل جوراب های ماهیگیری ، جوراب های تنگ و شلوار های بلند وجود داره.

150. فروش جوراب ساق بلند از سال 2002 به نصف کاهش یافته است. فروش جوراب ها از سال 2002 در بریتانیا کاهش یافته است. این را می توان به تولید انبوه جوراب شلواری و جوراب های بلند ران نسبت داد.

151. سالانه چند جوراب فروخته می شود ؟ از مارس 2019 ، تخمین زده شد که حدود 21 میلیون جفت جوراب در آن سال فروخته خواهد شد. ایالات متحده رهبر کشورهایی بود که بیشترین جوراب را می خریدند.

بهترین سایت تولیدی جوراب در تهران

152. هانس برندی است که بیشترین جوراب را می فروشد. هانس بر اساس ارزش فروش ، برند پیشرو جوراب در ایالات متحده است. از سال 2016 ، هانس حدود 199.1 میلیون دلار ارزش فروش داشت ، که به دنبال میوه های نزدیک با بیش از 187.8 میلیون دلار فروش بود.

کلیک کنید:  چرا جوراب بهترین هدیه است؟ 9 دلیل قانع کننده

153. یک آلمانی متوسط 24 جفت جوراب دارد. در آلمان ، مردان و زنان می توانند به طور متوسط 24 جوراب داشته باشند ، که بسیاری از آنها از این تعداد فراتر می روند. آنها سالانه جوراب های زیادی می خرند.

24 جفت جوراب جشن در تقویم مقدماتی قابل توجه.
جوراب های آرگیکل: آرگیل چیست و از کجا می آید ؟ کدام جوراب را برای گلف انتخاب کنیم؟
154. جوراب های آرگیل برای اولین بار در آرگیلشایر ، غرب اسکاتلند ظاهر شد. اگرچه بحث هایی در مورد زمانی که جوراب های آرگیل برای اولین بار ظاهر شدند در حال انجام است ، آرگیلشایر هنوز جایی است که بسیاری از کارشناسان در مورد آن موافقند.

155. اولین جوراب های آرگیل ممکن است تا قرن شانزدهم ظاهر شده باشند. اولین جوراب های آرگیل توسط یک قبیله اسکاتلندی از قرن شانزدهم طراحی شده است.

156. جوراب های آرگیل در پایان قرن 18 به تولید انبوه تبدیل شدند. الگوی بافندگی آرگیل منفجر شد و در اواخر قرن 18 ، تولید انبوه شد. در حال حاضر ، بیش از یک میلیون طرح برای انتخاب وجود دارد.

157. میدونی صنعت جوراب چقدر بزرگه؟ اگرچه جوراب ها کوچک و بی اهمیت به نظر می رسند ، اما پول زیادی را از بازار جهانی بیرون می کشند. در سال 2020 ، اندازه بازار جهانی جوراب حدود 43 میلیارد دلار آمریکا بود و پیش بینی می شد که در سال های آینده افزایش یابد.

158. به گلف فکر کن ، به آرگيل فکر کن. اگرچه گلف بازان این سن با پوشیدن جوراب های مختلف دیده می شوند ، اما همیشه اینگونه نبود. در دهه 1920 ، گلف بازان اغلب با جوراب های آرگیل مرتبط بودند. این مثل “علامت تجاری” گلف بازان شد-مثل بخشی از یک لباس. و حتی در این قرن ، هنوز هم نمونه هایی از گلف بازان با جوراب های آرگیل وجود دارد.

159. دوک وینزور جوراب های آرگیل با طرح الماس را مشهور کرد. یک پادشاه بریتانیایی ، دوک وینزور ، در زمان خود به پوشیدن جوراب های با الگوی الماس از افراد طبقه بالا و متوسط کمک کرد.

160. بت های K-Pop ساق پوش می پوشند. اگر ستاره های k-pop را دوست دارید ، ممکن است متوجه شده باشید که ساق پوش بخش بزرگی از مد آنها است. این از دهه 2010 اینگونه بوده است و به نظر نمی رسد که به این زودی تغییر کند.

161. جوراب های تا زانو عمدتا برای گرما هستند. جوراب های تا زانو عمدتا برای گرما هستند ؛ با این حال ، آنها اغلب بخشی از لباس های رسمی در حرفه های خاص هستند.

162. جوراب های بالای گوساله را جوراب های اجرایی نیز می نامند. جوراب ساق پا درست زیر زانوها متوقف می شود. اونا انتخاب هاي خوبي در صنعت ورزش هستن آنها به عنوان حفاظت و فعالیت بدنی دقیق عمل می کنند.

163. جوراب خدمه برای دویدن و پیاده روی پوشیده می شود. جوراب خدمه گزینه های جوراب خوب برای پوشش و حفاظت است.

164. مردان و زنان اسکاتلندی جوراب های بلند ران می پوشند. اگرچه مردم از ملیت های مختلف لباس های بلند می پوشند ، اما اسکاتلندی ها بیشتر آن ها را می پوشند. این به این دلیل است که در اسکاتلند ، زنان و مردان جوراب می پوشند ، و هر دو جوراب های بلند ران را همراه با دامن خود می پوشند.

165. از جوراب هاي ” موت ” شنيدي ؟ پوشش های پا یا پا انواع جوراب هایی هستند که فقط انگشتان پا را می پوشانند. جوراب های Mut گسترده نیستند ، اما توسط چند نفر مورد علاقه قرار می گیرند. علاوه بر این ، چندین کفش وجود دارد که به خوبی با جوراب ها مطابقت دارد.

166. جوراب خدمه رایج ترین است. آیا می دانید جوراب هایی که مردم می پوشند در وسط گوساله هایشان متوقف می شوند ؟ اون جوراب خدمه ست گاهی اوقات جوراب میانی ساق پا نیز نامیده می شود و بیشتر از پنبه ساخته می شود. در میان تمام انواع جوراب ، جوراب های خدمه اولین موقعیت محبوبیت را به دست می آورند.

167. برخی از جوراب ها می توانند به کاهش بوی کفش کمک کنند. با پیشرفت تکنولوژی ، توانایی ساخت جوراب های بهتر نیز افزایش می یابد. در این یادداشت ، برخی از جوراب ها به طور خاص برای کاهش بوی کفش و کاهش قابل توجهی رشد باکتری ها ساخته شده اند.

168. در دهه های 1940 و 1950 ، جوراب های آرگیل بسیار محبوب شدند. پس از جنگ جهانی 2 ، جوراب های آرگیل در محبوبیت و نه تنها در میان بازیکنان گلف افزایش یافت.

169. در دهه 1930 ، جوراب هایی با الگوی آرگیل بر مد مردان حاکم بود. اگرچه در دهه 1930 ، جوراب های آرگیل برای مدتی وجود داشت ، اما تا دهه 1930 بود که آنها به بخش بزرگی از مد مردان تبدیل شدند.

170. مردها جوراب هاشون رو با بند بند ميپوشوندن اگرچه هیچ کس نمی توانست آویز یا جوراب جوراب را ببیند ، اما مردان آن روزها اغلب دوست داشتند با هر دو مطابقت داشته باشند.

جوراب آبی با متن “اگر می توانید این را بخوانید ، یک قهوه برای من بیاورید”.
171. از سال 1995 ، فروش لباس های زنانه کاهش یافته است ، در حالی که فروش لباس های مردانه کاهش یافته است. پس از سال 1995 ، فروش جوراب زنانه حدود 70 درصد کاهش یافت در حالی که فروش جوراب مردانه به طور پیوسته افزایش یافت.

172. 82 درصد از مردان جوان حداقل هفته ای یک بار جوراب های عجیب می پوشند. یک بررسی نشان می دهد که پدیده از دست دادن جوراب در یک جفت باعث شده است که بسیاری از مردان جوان حداقل یک بار در هفته خانه های خود را با جوراب های نامناسب ترک کنند.

انتخاب جوراب: کدام رنگ جوراب محبوب ترین است ؟ آیا جوراب پشمی برای پیاده روی بهتر است ؟ جوراب های فشرده سازی چیست و آیا برای شما مفید هستند ؟
173. جوراب های نایلونی پرنعمت بسیار مورد نظر هستند. علیرغم چندین سبک جدید دیگر امروز ، جوراب های نایلونی پرنعمت هنوز بسیار مورد توجه قرار می گیرند. اما فکر کنم هيچ چيز بهتر از يه محصول که واقعا “محصول” باشه نيست”

174. برخی از ماهیگیران برای جلوگیری از حمله قندیل ها جوراب شلواری می پوشند. مشخص نیست که یک تنگ چقدر در جلوگیری از نیش قندیل ماهر است ، اما شناخته شده است که به کسانی که با آنها به آب می روند کمک می کند.

175. در سال 1922 مقبره ای افتتاح شد و همراه با طلا و سایر سنگ های قیمتی جوراب های کتانی بود. در سال 1922 ، هاوارد کارتر و تیمش مقبره توتانخامون را کشف و افتتاح کردند. همراه با طلا و سنگ های قیمتی ، جوراب های کتانی پیدا کردند.

176. بیشتر جوراب ها در اوایل قرن بیستم سیاه یا خاکستری بودند. در اوایل قرن 30 ، بیشتر جوراب ها سیاه بودند چون اغلب خاک را نشان نمی دادند. و با توجه به شرایط پس از آن ، آنها ترجیح داده شد.

177. انواع جوراب ها با فصل نوسان می کنند. در طول تابستان ، جوراب های کوتاه تر ساخته شده از مواد سبک تر ترجیح داده می شود. در مقابل ، جوراب های ضخیم تر و بلندتر گزینه مورد علاقه در فصل زمستان هستند.

178. جوراب های بدون حضور جوراب های لوفر نیز نامیده می شوند. عدم حضور ، که به عنوان جوراب های کفش یا کفش های کفش نیز شناخته می شود ، معمولا در طول تابستان پوشیده می شود و همانطور که از نام آن پیداست ، در بالای خط کفش نشان داده نمی شود.

179. جوراب های پشمی گزینه های مورد استفاده برای کاوشگران و کوهنوردان بودند. به دلیل شرایط آب و هوایی شدید ، جوراب های پشمی اغلب در طول اکتشاف و کوهنوردی بر روی انواع دیگر جوراب ها انتخاب می شوند.

181. بخشی از بقایای کشتی تایتانیک یک چمدان با جوراب بود. تایتانیک در آوریل 1912 غرق شد و زندگی زیادی را با خود برد. با این حال ، از زمان این فاجعه ، چندین مورد قابل بازیابی از جمله یک چمدان با جوراب ابریشم بازیابی شده است. در آن زمان ، جوراب های ابریشم به قیمت دارایی ها بود.

182. جوراب ها همیشه الاستیک نبودند. جوراب ها مثل الان نبودن آنها لاستیک نبودند ؛ بنابراین ، برای اینکه مردان به درستی جوراب بپوشند ، مجبور بودند از جوراب جوراب استفاده کنند.

183. جوراب های فشرده ممکن است برای سلامتی شما مفید باشند. جوراب های فشرده گردش خون را افزایش می دهند ، پاها و پاها را تقویت می کنند و بهبودی عضلات را تسریع می کنند.

مراقبت از جوراب: چگونه جوراب مناسب را انتخاب کنیم ؟ کدوم جوراب ساق بلند رو بايد بخورم؟ ميتونم جوراب هديه بدم ؟
184. طول مناسب را انتخاب کنید. اگرچه جوراب ها مانند قسمت کوچکی از لباس شما به نظر می رسند ، اما بخش بزرگی از ظاهر شما را کنترل می کنند. هر لباس به طول جوراب خاصی نیاز دارد. قانون کلی اینه که نمیخوای جوراب های کوتاه با کفش های ورزشی بلند مثل ایر جردن 1 و دانک های بلند بپوشی

185. اندازه جوراب در نظر گرفته شده ؟ اهمیت اندازه جوراب را نمی توان بیش از حد بیان کرد. خرید سایز خیلی کوچک یا خیلی بزرگ راحتی شما را به خطر می اندازد.

186. به مواد جوراب توجه کنید. انواع مختلفی از مواد برای ساخت جوراب استفاده می شود . اندازه و قد مناسب تنها عواملی نیست که هنگام خرید جوراب باید در نظر گرفته شود. انتخاب مواد مناسب جوراب اغلب به فصل و فعالیت بستگی دارد. به عنوان مثال ، جوراب های پشمی و نازک به ترتیب برای هوای سرد و گرم. بسته به فعالیت ، ممکن است پنبه یا جوراب عملکرد را در نظر بگیرید.

187. وقتی مطمئن نیستید ، جوراب های سفید یا سیاه را انتخاب کنید. اغلب مردم جوراب های رنگارنگ و تماتیک را انتخاب می کنند و در نهایت احمقانه به نظر می رسند. اگر مطمئن نیستید یا احتمالا بیش از حد فکر می کنید ، با جوراب های سفید یا سیاه ایمن بازی کنید. قاعده معمول این است که سفید معمولی تر است و سیاه رسمی است. با این حال ، دوباره ، این به ترجیح می رسد.

188. جوراب های رنگارنگ را نادیده نگیرید. اگرچه جوراب های سفید و سیاه انتخاب های خوبی هستند ، اما در نهایت با استفاده از جوراب های رنگارنگ از بین نمی روند. پس اگه دوست داري رنگ هات رو تکون بدي ، برو دنبالش! اما مطمئن شو که تعادل رو پيدا کردي

189. احتمالا نباید مارک ها را مخلوط کنید. پوشیدن جوراب آدیداس با کفش نایک و بالعکس مقدس بودن را از آن می گیرد. این احتمالا جزئی به نظر می رسد ، اما در اینجا بسیار مهم است. با این حال ، پس از همه ، هنوز هم انتخاب شما است.

190. جوراب های خود را در جای مناسب بخرید. شما می خواهید به جوراب های مقرون به صرفه در حال حرکت دسترسی داشته باشید. برای اینکه بتوانید مارک های عالی و انتخاب های درست را انتخاب کنید ، باید به sokisahtel.net اونا همه چيزي که لازم داري رو دارن و خيلي بيشتر

191. جوراب های خود را سفید نکنید. شستشو برای حفظ جوراب و سایر جوراب های شما در وضعیت عالی ضروری است ؛ با این حال ، سفید کردن ضروری نیست. برعکس ، سفید کردن جوراب های شما می تواند آن را نابود کند. بنابراین ، اگر جوراب شلواری شما بسیار کثیف است ، از خیساندن آن در مواد شوینده خودداری کنید.

192. جوراب ها هدیه های خوبی هستند. بله ، شما “هدایا” را می خوانید.”جوراب ها هدیه های عالی هستند. اگر این یک عضو خانواده یا یک دوست نزدیک است ، جوراب ها افزودنی های خوبی برای جعبه هدیه شما هستند. شما می توانید آنها را رنگ های مختلف ، طول ، و انتخاب تشریفاتی. مطمئن نيستي چطوري شروع کني به بسته بندي جعبه هديه جوراب ؟ این ایده هدیه دادن جوراب روز پدر را برای الهام گرفتن بررسی کنید.

با جوراب های قدیمی یا تک نفره چه کنیم؟ صنایع دستی جوراب DIY
193. می توانید از جوراب شلواری به عنوان کیسه لباسشویی استفاده کنید. شما می توانید از زانو بلند خود به عنوان کیسه های لباسشویی در ماشین لباسشویی استفاده کنید. لباس های ظریف خود را تا زانو بالا بگذارید و در ماشین لباسشویی قرار دهید تا تمیز شوند و خراب نشوند.

194. برای از بین بردن بوی کفش می توانید از جوراب شلواری قدیمی استفاده کنید. قبل از اینکه جوراب شلواری قدیمی خود را بیرون بیندازید ، می توانید قسمت پایین پا را برش دهید و آن را در جوش شیرین یا بستر گربه قرار دهید ، سپس آن را در کفش های بویایی خود قرار دهید. این مخلوط اغلب رطوبت کفش را جذب می کند و بوی آن را از بین می برد.

195. می توانید چکمه های خود را با جوراب های قدیمی بدرخشید. جوراب هاي قديمي بهتر از اسفنج هاي معمولي کار ميکنن وقتي که اون کفش هاي زيبا رو ميخواي درباره ی کاری که می توانید از جوراب های قدیمی استفاده کنید بیشتر بدانید.

196. می توانید اسباب بازی های کوچک را با جوراب شلواری قدیمی بشویید. ممکن است شستشوی جداگانه اسباب بازی ها دشوار باشد. با این حال ، استفاده از جوراب شلواری قدیمی می تواند کمک کند. همه اسباب بازی ها را داخل جوراب شلواری قرار دهید ، سپس آنها را در دستگاه قرار دهید. به این ترتیب اسباب بازی ها با هم می مانند و بسیار تمیز هستند.

197. از جوراب های قدیمی استفاده کنید تا یک توپ استرس ایجاد کنید. اگر از دست دادن جفت دیگر به خاطر آن باعث اضطراب شما می شود ، از جوراب تنهایی برای ایجاد یک توپ استرس استفاده کنید. خمیر بازی را به سادگی در یک کیسه ساندویچ و در جوراب قرار دهید. این به شما تسکین سریع تنش می دهد.

198. از جوراب نامناسب به جای چوب گرد و غبار استفاده کنید. در وسایل مانند مبلمان ، میزها ، پرده ها و وسایل ، گرد و غبار ، مو و کثافت را جمع آوری می کند. علاوه بر این ، شما می توانید آن را با شستن آن پس از استفاده از آن استفاده کنید.

199. بامبو برای رشد به 10 درصد زمین کمتر از پنبه نیاز دارد. رشد ، پردازش و استفاده از بامبو به ویژه از نظر زیست محیطی مفید است. بامبو ممکن است در همان مقدار زمین با پنبه رشد کند ، اما به 10 درصد فضای کمتری نیاز دارد.

200. بیشتر جوراب ها قابل تجزیه زیستی نیستند. طبیعت و جوراب ممکن است دوستان خوبی نباشند چون مواد مورد استفاده برای ساخت بیشتر جوراب ها نمی توانند توسط طبیعت تجزیه شوند. در این یادداشت ، بازیافت جوراب اغلب توصیه می شود به جای پرتاب آنها.

منبع اصلی مقاله

خیلی ممنون از زمانی که گذاشتید.

لطفا نظرتون رو با ستاره به ما اطلاع بدید

متوسط رای 0 / 5. تعداد آرا: 0

تولیدی جوراب در خدمت شماست. 09394848524

برچسب:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیج-اینستاگرام