تولیدی جوراب سونا

تهران شهرک صنعتی پاسارگاد، خیابان صبا پلاک 22

شنبه تا چهارشنبه 17-8 و پنج شنبه تا 13

0939-4848524

021-56577916-9

فرایند تولید جوراب

0
(0)

آیا تا به حال فکر کرده اید که فرآیند تولید جوراب چگونه است؟ همچنان ما را دنبال کنید. نمونه های سفارشی ما نسخه معمولی از آنچه تولید خواهد شد ، نه تنها کیفیت مواد ، بلکه طراحی ما را نیز برجسته می کند.

کدگذاری الگو

ما به زبان شما صحبت می کنیم ، و سپس آن را با استفاده از زبان خود به ماشین های خود می نویسیم ؛ کدگذاری. تیم حرفه ای تولیدی جوراب سونا شروع به تبدیل طراحی جوراب های سفارشی مورد نظر به کدهای دقیق برای دستگاه بافندگی جوراب می کنند. حالا ، برنامه نویسی الگوی ما آماده است و ماشین های بافندگی جوراب ها در حال حرکت هستند و آماده تولید جوراب های شما هستند!

بهترین تولیدی جوراب

انتخاب نخ

هنگام تولید سفارش شما ، ما از نخ های بافندگی جوراب استاندارد خود استفاده می کنیم که شامل 80 ٪ پنبه خالص و 20 ٪ پارچه های مخلوط است. بیایید کمی بیشتر در مورد این پارچه های مخلوط به شما بگوییم. آنها 50 ٪ لیکرا با پلی آمید یا پلی استر مخلوط شده اند و به آنها 5 ٪ الاستیک اضافه می کنند. از طریق این ترکیب ، 20 ٪ از پارچه های مخلوط به عنوان سیستم پشتیبانی از جوراب های شما عمل می کنند. ثابت شده است که آنها از نخ پشتیبانی مطلوبی می کنند و در نتیجه اندازه ای کاملا مناسب و راحت برای همه اندازه ها ایجاد می کنند.

کلیک کنید:  چرا جوراب بهترین هدیه است؟ 9 دلیل قانع کننده

فایل pdf روش محاسبه نخ در تولیدی جوراب

جوراب بافندگی

هنگامی که نخ ها و طرح ها در دستگاه بافندگی جوراب برنامه ریزی می شوند ، روند بافندگی جوراب ها شروع می شود و جادو شروع به اتفاق می افتد. در حرکات صاف و سمفونیک ، نخ جوراب های انتخاب شده با طرح های برنامه ریزی شده و بهترین فناوری بافندگی جوراب در عمل قرار می گیرند. در پایان این مرحله ، چیزی که زمانی نخ بود ، اکنون تبدیل به جوراب هایی شده که به زندگی آورده شده اند.

جوراب بهترین هدیه

اولین بازرسی

زمان تضمین کیفیت است! وقتی اولین خط تولید جوراب ها منتشر شد ، بازرسان کیفیت ما به هر جوراب می پردازند تا آن را به طور کامل بررسی کنند. از یک چشم به چشم دیگر منتقل می شود تا زمانی که اطمینان حاصل کنیم که همه جوراب ها بدون خطا هستند و سپس ادامه می دهیم.

کلیک کنید:  خرید عمده جوراب زنانه اسپرت، بهترین راه برای داشتن یک فعالیت ورزشی لذت‌بخش

پیوند / جوراب دوخت

ماشین های جوراب مسئول کار سخت هستند ، در حالی که کارمندان ما راهنمایی را ارائه می دهند. با دستگاه هایی که به طور خودکار جوراب ها را به هم متصل می کنند و می دوزند ، تلاش های کارگران ما به سمت تشخیص دستی جوراب های معیوب – اگر وجود داشته باشد – و تعمیر آنها بلافاصله است.

بازرسی دوم

یکی دیگر از جوراب تولید تضمین کیفیت مکث. تا الان ، احتمالا به اين نتيجه رسيدي که ما آدم هاي با کيفيت هستيم بله ، ما هستیم. برای دومین بار کارشناسان ما فرم نهایی جوراب های پایه را اسکن می کنند تا مطمئن شوند دقیقا همان طور که شما می خواهید است.

سوار شدن

مرحله سوار شدن ساده است. این راه را برای مرحله نهایی با اتو کردن جوراب ها و اطمینان از اینکه آنها در فرم کامل نگه داشته می شوند ، هموار می کند. و سپس تحت فشار و دمای ثابت قرار می گیرند تا جوراب ها مرتب و روشن بمانند.

کلیک کنید:  تولیدی جوراب مردانه ارزان قیمت، بهترین گزینه برای خرید جوراب

تولیدی جوراب سونا

جفت گیری ، برچسب گذاری و بازرسی نهایی

در نهایت ، ما به آخرین مرحله از فرآیند تولید جوراب هایمان رسیده ایم. قطعات نهایی جوراب های تایید شده جفت شده و برای سومین و آخرین بار بازرسی می شوند. سپس برچسب گذاری می شوند ، برچسب های خود را دریافت می کنند و در آرامش و شادی بسته بندی می شوند.

تولیدی جوراب سونا

تولیدی جوراب سونا تاکنون سعی نموده است بهترین جوراب ها را هم از نظر کیفیت و هم از لحاظ قیمت مناسب، به خریداران عمده جوراب و بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. امیدواریم با نظرات خوب و سازنده خود، ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید. 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

برچسب:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیج-اینستاگرام